Онлайн-школа англійської мови

Індивідуальні заняття з учителем для дітей 5-18 років не виходячи з дому

ФАКТИ ПРО НАС

Ми в школі GradeFox уже більше 3 років навчаємо дітей англійської мови й знаємо як зацікавити дитину, щоб вона з нетерпінням чекала на кожне заняття! Наші викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми проводимо онлайн-заняття по всьому світу, оскільки навчаємо не лише англійської, а ще й німецької, польської та французької.

НАША МЕЕТОДИКА

Методика Oxford University Press дозволяє залучити учня до процесу навчання, використовуючи інтерактивний спосіб вивчення мови. Уроки перетворюються на захоплюючу гру, в якій беруть участь лише дитина та вчитель. З кожним уроком викладачі все менше використовують рідну мову дитини та розмовляють англійською. Це дозволяє дітям плавно звикнути до розмовної англійської та не відчувати стресу.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Наша школа занимается исключительно индивидуальными занятиями, чтобы уделить каждому ребенку достаточно времени. Длительность занятия и график мы подбираем учитывая пожелания ребенка и родителей. После каждого занятия родители получают индивидуальный комментарий от преподавателя, где указывается прогресс ребенка и его достижения. Наши менеджеры поддерживают связь 24/7, поэтому Вы всегда сможете задать нам любой вопрос, и мы с радостью Вам поможем! Наша школа займається виключно індивідуальними заняттями, щоб приділити кожній дитині достатньо часу. Тривалість заняття та графік ми підбираємо з огляду на побажання дитини та батьків. Після кожного заняття батьки отримують індивідуальний коментар від викладача, в якому зазначено прогрес дитини та її досягнення. Наші менеджери підтримують зв'язок 24/7, тому Ви завжди зможете поставити нам будь-яке питання і ми з радістю допоможемо Вам!

КОНТАКТНІ ДАНІ