Давайте знайомитися!

Школа GradeFox вже більше 3-х років навчає дітей англійської мови. Наші викладачі - ретельно підібрані спеціалісти в своїй справі, які постійно підвищують свою кваліфікацію і знають як зацікавити дитину та зробити так, щоб вона з нетерпінням чекала на кожне заняття! Також наша школа проводить заняття не тільки по Україні, а й по всьому світу!

Особливості методики

Методика Oxford University Press дозволяє залучити учня до процесу навчання, використовуючи сучасні методи. Ваша дитина буде мати різноманітні інтерактивні завдання, які перетворюють урок на захоплюючу гру, в якій беруть участь дитина та вчитель. З кожним уроком викладач все менше використовуватиме рідну мову дитини та все більше застосовувати англійську. Це дозволяє дітям плавно звикати до англійської мови та добре сприймати її на слух.

Індивідуальний підхід

Наша школа займається виключно індивідуальними заняттями для того, щоб приділити кожній дитині достатню кількість часу та уваги. Графік проведення уроків та їх тривалість ми підбираємо згідно з побажаннями батьків та дитини. Вчителі в кінці кожного тижня надсилають звіт щодо успіхів учня, тому Ви зможете слідкувати за прогресом навчання.

Наші менеджери постійно на зв’язку, тому ви завжди можете поставити будь яке запитання, а ми з радістю дамо відповідь.